Profesjonalny Druk Cyfrowy

  Wykorzystujemy najbardzie zaawansowane technologie druku cyfrowego, co pozwala na uzyskanie doskonałych wydruków i niskich kosztów. Szeroka gama nośników obejmuje gramaturę od 55 g/m2 do 350 g/m2 dla formatów od A4 (210x297 mm) aż do SRA3+ (330x488 mm) - dzięki temu mogą Państwo drukować wszystkie typy dokumentów, od lekkich i ekonomicznych, przeznaczonych do wysyłki, po fotoksiążki, fotoalbumy i inne prace poligraficzne.  Papiery matowe, półmatowe (satynowane), błyszczące.

  Płynne przejścia tonalne, wyraźny tekst, czyste barwy neutralne, wyraźne tony średnie oraz żywe tony jasne, pozwalają na druk fotografii i innych prac o bardzo wysokiej jakości. Zaawansowane zarządzaniem kolorem umożliwia wykorzystanie wybranego koloru bez względu na rodzaj papieru.

  Ale to nie wszytko, co możemy zaproponować naszym klientom. Już teraz mogą Państwo uzyskać unikalny efekt zbliżony do lakieru punktowego lub całościowego lakierowania arkusza, wspomagając tworzenie niezwykle bogatych projektów. Wzbogaca to dodatkowo wydruk o wielowymiarowy efekt lakieru wybiórczego.

  Druk cyfrowy - dlaczego?

  Niskonakładowy druk cyfrowy (kolorowy i czarno-biały) o bardzo wysokiej jakości.

  Nie trzeba już zamawiać dużych nakładów, wydrukujemy szybko i dokładnie tyle ile potrzebujesz – nawet jedną sztukę.

  Największymi zaletami druku cyfrowego są trwałość koloru i oszczędność czasu i pieniędzy (papieru) – już pierwszy wydrukowany arkusz jest bardzo dobry. Możliwość pominięcia fazy pre-pressu (naświetlania płyt) pozwala na dalsze oszczędności. W ten sposób otrzymasz najwyższą jakość druku, jednocześnie unikając wielu błędów i związanych z nimi kosztów.

  Trwałość druku cyfrowego przewyższa druk offsetowy wielokrotnie. Ma to znaczenie przy arkuszach eksponowanych na działanie promieni słonecznych. Nie spotka Cię niespodzianka, że wystawiane druki zaczną tracić najpierw kolor żółty, a następnie magentę.

  Możemy również wykonać personalizację – każdy wydrukowany arkusz może zawierać zmienne dane. Mogą to być numerowane bilety, dedykowane zaproszenia, listy seryjne, kody kreskowe itd.

  Druk zgodny jest ze skalą Pantone, CMYK  pozwala uzysakć liniaturę 400 lpi. Wykończenie druku może nastąpić przez położenie folii matowej lub błyszczącej, lakieru UV matowego lub błyszczącego.

  Aby nie popełnić błędów przy tworzeniu plików do druku zobacz zakładkę przygotowanie do druku.

  Zapytaj o kalkulację i złóż zamówienie

  Kalkulacja. Druk arkuszowy.
  Kalkulacja. Druk wielkoformatowy