Drukarnia

Witamy w profesjonalnej drukarni Cyfra7. Od wielu lat naszą specjalizacją jest artystyczny druk cyfrowy.

Uznane przez Klientów nasze predyspozycje to: szerokie możliwości, wysokie kwalifikacje i doświadczenie pracowników, profesjonalna organizacja pracy jak też najbardziej nowoczesne technologie stosowane w branży druku cyfrowego.   

Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm, organizacji i instytucji jak również do odbiorców indywidualnych. Jeżeli cenią sobie Państwo uczciwość i rzetelność oraz dwustronne i długotrwałe zaufanie - znajdą je Państwo w naszej firmie. Zapewniamy personalizację i niepowtarzalność projektów oraz unikalny poziom świadczonych usług.

W celu uzyskania bardziej dokładnych informacji, zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Dbamy zadowolenie klientów w oparciu o swój swój własny wizerunek i miano Rzetelnej Firmy.

Druk cyfrowy, ze względu na swoją wyższość w sferze jakości i ceny, coraz częściej wypiera starsze technologie. W przygotowaniu materiałów niskonakładowych, wymagających wysokiej jakości, jego przewaga jest niepodważalna.

Rozwiązania, jakie stosujemy przy druku arkuszowym, gwarantują doskonałą jakość i krótki czas realizacji zleceń.

Dodatkowe zalety tej techniki to możliwość personalizacji dokumentów oraz drukowanie w minimalnych nakładach, praktycznie od jednej sztuki.

Techniką druku pigmentowego i solventowego wykonujemy nieograniczone wymiarami fizycznymi bilboardy, siatki, banery.

Nasza drukarnia wielkoformatowa każdemu klientowi indywidualnemu lub instytucji zapewni kompleksową obsługę podczas realizacji każdego przedsięwzięcia, począwszy od etapu projektowania po instalację.

Studio graficzne i przygotowalnia

Oferujemy pełny zakres usług poligraficZnych - od koncepcji projektu do druku. Nasze studio graficzne pomoże Państwu w przygotowaniu i realizacji każdego projektu - wykonujemy skanowanie materiałów refleksyjnych i transparentnych (przeźroczystych), retusz i zaawansowana obróbkę cyfrową zdjęć.

Wykonujemy obróbkę graficzną projektów dostarczonych przez Państwa, komputerowy skład tekstu, projekty graficzne (loga, logotypy, znaki firmowe itp.). Zapewniamy szeroką pomoc w przygotowaniu oraz realizacji projektów koncepcyjnych, w tym montaż przygotowanie do naświetlenia i druku offsetowego oraz proofy.

Introligatornia

To oprawa decyduje o tym, jakie jest nasze pierwsze wrażenie. Praktyczna i estetyczna oprawa często stanowi o sukcesie całości wydawnictwa.

Własna introligatornia pozwala nam skrócić czas realizacji do niezbędnego minimum.

Zapytaj o kalkulację i złóż zamówienie

Kalkulacja. Druk arkuszowy.
Kalkulacja. Druk wielkoformatowy
 
 

Example.com Portal Cyfra7.com wykorzystuje pliki cookies. Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.. Close