Xerox Color 800

Xerox Color 800

Technologia Xerox Color 800

Zaawansowana technologia Xerox Color 800  pozwala na uzyskanie doskonałych wydruków i niskich kosztów. To gwarantowana satysfakcja dla każdego naszego klienta! Technologia ta pozwala drukować wyszukane wzory, w pełni kolorowe materiały promocyjne takie jak broszury, wizytówki, ulotki czy plakaty, wykorzystywane do marketingu bezpośredniego lub zaawansowane publikacje fotograficzne.  

 

Wysoka jakość obrazu w rozdzielczości 2400 x 2400 dpi pozwala na uzyskanie doskonałej ostrości i jednorodności wydruku. 

 

 Szeroka gama nośników obejmuje gramaturę od 55 g/m2 do 350 g/m2 przy prędkości drukowania 80 - 100 str./min - dzięki temu użytkownicy mogą drukować wszystkie typy dokumentów, od lekkich i ekonomicznych, przeznaczonych do wysyłki, po fotoksiążki, fotoalbumy i inne prace. Dzięki obsłudze formatów do SRA3+ (330x488 mm), systemy są w stanie poradzić sobie z projektami wymagającymi impozycji oraz projektami wymagającymi druku od krawędzi do krawędzi. 

Zespół Automatycznej Jakości Kolorów

Unikatowy Automated Color Quality Suite (ACQS) - Zespół Automatycznej Jakości Kolorów, zapewnia naszym klientom, że wszystkie zadania, w których kolor jest dla nich najważniejszy, wykonywane są szybko szybko, a jednocześnie zachowując niezmienną i precyzyjną jakość obrazu. 

 

Płynne przejścia tonalne, wyraźny tekst, czyste barwy neutralne, wyraźne tony średnie oraz żywe tony jasne, pozwalają na druk fotografii i innych prac o bardzo wysokiej jakości.

 

Dla najbardziej wymagających klientów, lecz nie tylko dla nich – zaawansowane zarządzaniem kolorem realizowane w Systemie Color 800 – pozwala na automatyczną linearyzację, automatyczne profilowanie, automatyczną korektę kolorów specjalnych, zachowując spójność, ostrość i dokładność. Rozwiązanie to umożliwia wykorzystanie wybranego koloru bez względu na rodzaj papieru.

Wielowymiarowy efekt lakieru wybiórczego

Opcjonalna technologia realizowana przy pomocy clear dry ink, pozwala na uzyskanie efektu zbliżonego do lakieru punktowego lub całościowego lakierowania arkusza, wspomagając tworzenie niezwykle bogatych projektów. Wzbogaca to dodatkowo wydruk o wielowymiarowy efekt lakieru wybiórczego.

 

Umozliwia to na uwydatnienie tekstu lub grafiki w celu ich wyraźniejszego zaznaczenia, jak również na dodawanie cyfrowych znaków wodnych dla ozdoby lub zwiększenia bezpieczeństwa drukowanych dokumentów

Kluczowe zastosowania

 • Fotoalbumy, fotoksiążki,
 • Broszury
 • Plakaty
 • Pocztówki
 • Wizytówki
 • Podręczniki użytkownika
 • Propozycje
 • Kalendarze
 • Biuletyny
 • Ulotki składane na trzy
 • Wkładki Z-fold
 • Zaproszenia
Cyfrowe sterowanie jakością obrazu
 
 

Example.com Portal Cyfra7.com wykorzystuje pliki cookies. Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.. Close