Dążysz do perfekcji?

Akceptujesz jedynie produkty najwyższej jakości?

Doskonale trafiłeś!

 
 

Cyfra7 :: oferujemy to, co nazywasz kwintesencją koloru i stylu.

Wieloletnie doświadczenia w branży, połączone z kreatywnym i indywidualnym podejściem do każdej realizacji jest gwarancją niepowtarzalnej jakości.

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę i pomoc. Kontrolujemy i realizujemy wszystkie fazy zlecenia, od pomysłu po druk. Każde zadanie traktujemy jak wyzwanie, zawsze robimy wszystko by nie zawieść zaufania którym nas obdarzono. Specjalizujemy się w druku cyfrowym.

Naszymi priorytetami są jakość i fachowość, dlatego też korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, stosując przy tym nowoczesne ale sprawdzone technologie. Dbając o stronę techniczną produktów nie zapominamy o ich estetyce, nad którą czuwa zespół doświadczonych grafików. Dzięki temu grono naszych zadowolonych Klientów wciąż rośnie.

Kontakt 

CYFRA7
ul. Straszewskiego 1/2
31-101 Kraków


Godziny pracy

  • 8:00 - 21:00 :: pn. - pt.

druk wielkoformatowy: 12 292 68 70
druk arkuszowy: 12 292 72 98
komórka: 503 094 095

email: cyfra@cyfra7.com
ftp://ftp.cyfra7.com (klient/klient)

 
 
 
 

Dowiedz się więcej

 
Strefa Klienta
 
 
 
 

Example.com Portal Cyfra7.com wykorzystuje pliki cookies. Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.. Close