Wieloletnie doświadczenie w branży, połączone z kreatywnym i indywidualnym podejściem do każdej realizacji są gwarancją niepowtarzalnej jakości naszych prac.

N

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży drukarskiej

N

Zapewniamy przygotowanie, pomoc i realizacje

N

Nasze ceny są konkurencyjne a czas realizacji szybki

N

Oferujemy druk cyfrowy o bardzo wysokiej jakości

N

Drukujemy tuszem, pigmentem, solwentem

N

Zapraszamy do współpracy

JAK DZIAŁAMY:

.
.

Realizujemy twój projekt w 4 prostych krokach

Czekamy na Twój pomysł od 8 do 20 w każdy roboczy dzień tygodnia

.
l

Ty wysyłasz zapytanie

Skontaktuj się z nami,
a jeśli możesz to załącz
od razu plik. Napisz
co chcesz wydrukować i ile.

My wyceniamy

A chwilę później ty otrzymasz pełną specyfikację cenową wraz z możliwym terminem realizacji.

Realizujemy

Jeśli sprawy techniczne i finansowe są wyjaśnione – przystępujemy do realizacji zamówienia.

I wysyłamy

A dokładniej możesz odebrać osobiście lub wskazać firmę która dostarczy Twoje towary pod wskazany adres.

Nasza oferta:

Druk akruszowy
Największymi zaletami druku cyfrowego arkuszowego są trwałość koloru oraz oszczędność czasu i pieniędzy (papieru) – już pierwszy wydrukowany arkusz jest bardzo dobry. Możliwość pominięcia fazy pre-pressu (naświetlania płyt) pozwala na dalsze oszczędności. W ten sposób otrzymasz najwyższą jakość druku, jednocześnie unikając wielu błędów i związanych z nimi kosztów.

Trwałość druku cyfrowego arkuszowego przewyższa druk offsetowy wielokrotnie. Ma to znaczenie przy arkuszach eksponowanych na działanie promieni słonecznych. Nie spotka Cię niespodzianka, że wystawiane druki zaczną tracić najpierw kolor żółty, a następnie magentę. Każdy wydruk może być także personalizowany.

Produkujemy wszelkiego rodzaju materiały reklamowe i szkoleniowe, takie jak ulotki, plakaty, katalogi (szyte i klejone), foldery, broszury, kalendarze, notesy, teczki, metki, identyfikatory, wizytówki i zaproszenia. Realizujemy biuletyny i gazetki oraz książki (także w twardej oprawie) już od jednego egzemplarza. Niezmiennie najwyższa jakość oferowanego przez nas druku może zostać dodatkowo uszlachetniona poprzez zastosowanie specjalistycznych folii, miejscowego złocenia lub lakierowania.

Druk wielkoformatowy
Techniką druku pigmentowego i solwentowego wykonujemy nieograniczone wymiarami fizycznymi bilboardy (płyty piankowe oraz pcv) plakaty, plansze, banery, rollupy, naklejki i wiele innych produktów. Wykorzystując wysokojakościowe, specjalistyczne płótno wykonujemy także reprodukcje obrazów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn jesteśmy w stanie drukować bezpośrednio na płaskich mediach o grubości do 60 mm – na przykład na płytkach ceramicznych. Nasza drukarnia wielkoformatowa, zapewniając najwyższą jakość i staranność wykonania, każdemu klientowi indywidualnemu lub instytucji zapewni kompleksową obsługę podczas realizacji każdego przedsięwzięcia, począwszy od etapu projektowania po instalację.

Introligatornia
Nie oceniaj książki po okładce, ale… to waśnie oprawa decyduje o tym, jakie jest nasze pierwsze wrażenie! Praktyczna i estetyczna oprawa często stanowi o sukcesie całości wydawnictwa. Naszą introligatornię tworzą prawdziwi pasjonaci, a pracowania należy do najlepszych w mieście. Własna introligatornia pozwala nam nie tylko skrócić czas realizacji zleceń do niezbędnego minimum, ale przed wszystkim poszerza wachlarz oferowanych usług. Doświadczenie i umiejętności naszych introligatorów sprawią, ze finalny produkt będzie wyjątkowy – dokładnie taki, jakiego szukasz!
Studio graficzne
Oferujemy pełny zakres usług poligraficznych – od koncepcji projektu do druku. Nasze studio graficzne pomoże Państwu w przygotowaniu i realizacji każdego projektu – wykonujemy skanowanie materiałów refleksyjnych i transparentnych (przeźroczystych), retusz i zaawansowana obróbkę cyfrową zdjęć.
Przygotowalnia
Wykonujemy obróbkę graficzną projektów dostarczonych przez Państwa, komputerowy skład tekstu, projekty graficzne (loga, logotypy, znaki firmowe itp.). Zapewniamy szeroką pomoc w przygotowaniu oraz realizacji projektów koncepcyjnych, w tym montaż przygotowanie do naświetlenia i druku offsetowego oraz proofy.
Artystyczny druk cyfrowy
Wydrukujemy dla Ciebie reprodukcje obrazów, grafik, ikon, zeskanujemy (odnowimy jeżeli są zniszczone) zdjęcia bliskich osób i miejsc.
Pracownia Ikon
Specjalnym działem drukarni jest pracownia tworzenia ikon, w której nasi specjaliści przygotowują pięknie zdobione dzieła. Ikony można zamówić według własnego projektu lub wybrać z pośród licznej już naszej kolekcji.

Dlaczego My?

Dzięki zdobytemu od przeszło 20 lat doświadczeniu wiemy jak drukować nawet najbardziej skomplikowane projekty.

N

Nasze doświadczenie

Naszymi priorytetami są jakość i fachowość, dlatego też korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, stosując przy tym nowoczesne ale sprawdzone technologie.
Z

Jakość

Naszymi priorytetami są jakość i fachowość, dlatego też korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, stosując przy tym nowoczesne ale sprawdzone technologie.
Z

Szybkie terminy realizacji

Czas to pieniądz, dlatego wychodząc naprzeciw naszym klientom gwarantujemy szybkie terminy realizacji
Z

Transport

Oferujemy Państwu pełen zakres usług transportowych zamawianych u nas prac.
Z

Obsługa i doradztwo

W każdym etapie swoich prac możesz liczyć na nasze wsparcie. Z kolei jeśli my mamy jakieś wątpliwości też skonataktujemy się z Tobą.
Z

Zaufanie

Pracując z nami macie Państwo pewność, iż Wasze prace jak również Wasze dane są zastrzeżone, a także nie zostaną wykorzystane na szkodę Państwa firmy.

Pracownia produkcji ikon

Tworzymy Ikony – oznacza to, że nasza pracownia nie tylko reprodukuje, oraz kopiuje istniejące już ikony ale również tworzymy własne. Nasza pracownia oferuje:

N

Wybór z pośród dziesiątków sprawdzonych projektów

N

Staranne ręczne wykonanie

N

Konkurencyjne ceny

N

Zadowolenie klienta

Zapraszamy do współpracy

Zgromadzenia zakonne i parafie

 

mamy duże doświadczenia w realizacji ewangelizacji wizualnej.

Zapraszamy do współpracy

Studentów

 

zawsze 10% zniżki na wszystkie wydruki
od pojedynczej kartki po prace semestralne i dyplomowe.

„Już w 1455 roku Johannes Gutenberg dostrzegł ewangelizacyjną potęgę swego wynalazku: „Zerwijmy pieczęć, którą oznakowane są rzeczy święte, i przydajmy Prawdzie skrzydeł, żeby mogła ona swoim słowem podbić każdą przychodzącą na świat duszę, słowem nie jak dotąd pisanym z wielkim wysiłkiem łatwo słabnącą ręką, lecz pomnażanym jak wiatr przez nie znającą zmęczenia maszynę”.

– Erik Davis –

Projekt dla Cyfra7 Kraków @ Esc 2o2o
KONTAKT:

Drukarnia CYFRA7
ul. Straszewskiego 1/2, 31-101 Kraków

Druk arkuszowy: 12 292 72 98
Druk wielkoformatowy: 12 292 68 70
Komórka: 503 094 095

Email: cyfra@cyfra7.com

Dane rejestrowe:

Cyfra7 Bogusława Oczkoś
NIP: 676-156-18-15
Regon: 356287112

Dane FTP:

ftp://ftp.cyfra7.com (klient/klient)