Witamy w drukarni Cyfra7

Zapraszamy do współpracy:

E

Firmy, organizacje i instytucje

E

Zgromadzenia zakonne i parafie

mamy duże doświadczenia w realizacji ewangelizacji wizualnej.
E

Studentów

zawsze 10% zniżki na wszystkie wydruki od pojedynczej kartki po prace semestralne i dyplomowe.

E

Odbiorców indywidualnych

możemy wykonać wydruki już od jednego egzemplarza

Jeżeli cenią sobie Państwo uczciwość i rzetelność oraz dwustronne i długotrwałe zaufanie – znajdziecie je w naszej firmie.

Dokładniejsze lub szczegółowe informacje udzieli Państwu nasze:

Uznane przez Klientów nasze predyspozycje to:

szerokie możliwości, wysokie kwalifikacje i doświadczenie pracowników, profesjonalna organizacja pracy jak też najbardziej nowoczesne technologie stosowane w branży druku cyfrowego.

Od wielu lat naszą specjalizacją jest artystyczny druk cyfrowy.

Wieloletnie doświadczenia w branży, połączone z kreatywnym i indywidualnym podejściem do każdej realizacji jest gwarancją niepowtarzalnej jakości.

Naszymi priorytetami są jakość i fachowość, dlatego też korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, stosując przy tym nowoczesne ale sprawdzone technologie. Dbając o stronę techniczną produktów nie zapominamy o ich estetyce, nad którą czuwa zespół doświadczonych grafików. Dzięki temu grono naszych zadowolonych Klientów wciąż rośnie.

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę i pomoc. Kontrolujemy i realizujemy wszystkie fazy zlecenia, od pomysłu po druk. Każde zadanie traktujemy jak wyzwanie, zawsze robimy wszystko by nie zawieść zaufania którym nas obdarzono. Specjalizujemy się w druku cyfrowym.

$

Akceptujesz jedynie produkty najwyższej jakości?

$

Dążysz do perfekcji?

$

Doskonale trafiłeś

Szeroka gama nośników obejmuje gramaturę:

od

%

do

dla formatów:

od A4

do SRA3+

dzięki temu mogą Państwo drukować wszystkie typy dokumentów, od lekkich i ekonomicznych, przeznaczonych do wysyłki, po fotoksiążki, fotoalbumy i inne prace poligraficzne.

Papiery matowe, półmatowe (satynowane), błyszczące.

P

Profesjonalny druk cyfrowy

Wykorzystujemy najbardzie zaawansowane technologie druku cyfrowego, co pozwala na uzyskanie doskonałych wydruków i niskich kosztów.

Płynne przejścia tonalne, wyraźny tekst, czyste barwy neutralne, wyraźne tony średnie oraz żywe tony jasne, pozwalają na druk fotografii i innych prac o bardzo wysokiej jakości.

Ale to nie wszytko, co możemy zaproponować naszym klientom. Już teraz mogą Państwo uzyskać unikalny efekt zbliżony do lakieru punktowego lub całościowego lakierowania arkusza, wspomagając tworzenie niezwykle bogatych projektów. Wzbogaca to dodatkowo wydruk o wielowymiarowy efekt lakieru wybiórczego.


Druk cyfrowy – dlaczego?

N

Niskonakładowy druk cyfrowy o bardzo wysokiej jakości.

N

Trwałość koloru, oszczędność czasu i pieniędzy (papieru)

N

Możliwość pominięcia fazy pre-pressu (naświetlania płyt)

N

Trwałość druku cyfrowego przewyższa druk offsetowy wielokrotnie

N

Personalizacja - każdy wydrukowany arkusz może zawierać zmienne dane

N

Druk zgodny jest ze skalą Pantone CMYK pozwala uzysakć liniaturę 400 lpi

Dbamy o zadowolenie klientów w oparciu o swój własny wizerunek i miano Rzetelnej Firmy.

dlatego takie są Google opinie o naszej firmie

„Potrzebowałem na gwałt super jakosci dyplomów …. zaryzykowałem . Druk super ! Profesjonalne podejście kurier bardzo szybko przyjechał z dyplomami ! Fachowa obsługa kulturalna . Bardzo sympatyczny pan przez telefon . Polecam!”

Tomasz

„Profesjonalni ludzie, bardzo miły Pan do kontaktu. Obraz wielkoformatowy przepiękny. Polecam!”

Marzena

„Urzadzając urodziny synkowi szukałm oryginalnych zaproszen. Gotowce w sklepach były banalne, a mi zależało na czymś ze zdjęciem naszej rodziny, spersonalizowanym i… W cyfrze się udalo! Choć sama nie znam sie na druku, to pan z zaproponowanych przeze mnie elementow pięknie złożył i wydrukowal zaproszenia! Polecam Cyfre7 i pozdrawiam Pana z Brodą ;D”

Joanna

„Najlepszej jakości druk cyfrowy jaki widziałam! Wydruki naprawdę przeszły moje oczekwiania! Czas wykonania zamówienia ekspresowy. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Bardzo się cieszę że tutaj trafiłam. Napewno jeszcze skorzystam. Polecam!”

Patrycja

„drukowałem tu już kilkukrotnie moje rzeczy i obsluga jest po prostu profesjonalna i znakomita, a jakoś wydruków niczego sobie, extra!”

Wojtula

„Przemiła ekipa cudownych ludzi, druki ekspresowe i w świetnej jakości, stały kontakt. Jest to moja ulubiona drukarnia!”

Kinga

Projekt dla Cyfra7 Kraków @ Esc 2o2o
KONTAKT:

Drukarnia CYFRA7
ul. Straszewskiego 1/2, 31-101 Kraków

Druk arkuszowy: 12 292 72 98
Druk wielkoformatowy: 12 292 68 70
Komórka: 503 094 095

Email: cyfra@cyfra7.com

Dane rejestrowe:

Cyfra7 Bogusława Oczkoś
NIP: 676-156-18-15
Regon: 356287112

Dane FTP:

ftp://ftp.cyfra7.com (klient/klient)